Dominik Fajkus

Svou interpretací hudby boří hranice stereotypu, neboť hudební show poskytuje publiku mnohé, jen ne standardní zážitek z klavírního koncertu. Ať se jedná o originální líčení nebo divadelní prvky vystoupení, vždy útočí na všechny posluchačovy smysly a posouvá tak hranice vnímání hudby. Každým svým vystoupením vytváří neopakovatelný zážitek, který publiku umožní alespoň na malou chvíli zapomenout na veškeré starosti a nechá jej zcela se ponořit do světa hudby a umění.

 

Své skladby uvádí vždy mluveným slovem, slovem jež ještě více přiblíží samotné melodie které hraje, protože každá skladba má svůj vlastní příběh, bez kterého by nemohla být tím čím je. Ačkoliv se hře na piano začal věnovat až ve svých 18 letech, lze v jeho hudební kariéře nalézt celou řadu významných počinů, mezi nimiž jsou mimo jiné: 24hodiný klavírní koncert, který sloužil jako pocta prchajícímu času, kde veřejně uvedl svou skladbu TIME, pravidelná vystoupení v pražské Lucerně při příležitosti festivalu outdoorových filmů, účast v semifinále soutěže Česko Slovensko má talent, vystoupení v ostravském klubu Heligonka po boku významných osobností (např. Jaromír Nohavica), byl předskokanem kapely Kryštof při jejich koncertu v Opavě.

 

V jeho skladbách si zazpívala například pražská rapperka a semifinalistka televizní soutěže Česko Slovensko má talent SharkaSs, nebo úspěšná rocková královna a zpěvačka kapely Citron Tanja. Odehrál více než 120 koncertů v ČR, Polsku a Německu, dosud vydal 3 studiová alba.